SMUČARSKI KLUB

Smučarski klub je dejaven na smučišču Ribnica na Pohorju. V svojih vrstah imamo učitelje alpskega smučanja, sodnike alpskih disciplin, gorske reševalce, predvsem pa prave "ribniške" smučarje, ki preprosto uživajo v zimskih radostih.

Prirejamo razne sindikalne tekme, organiziramo športne dneve, vsako leto organiziramo tečaj smučanja za otroke ribniške občine, tradicionalno pa vsako leto priredimo slalomsko in veleslalomsko tekmo za pokal občine Ribnica na Pohorju.

Naši člani niso smo dobri smučarji, ampak tudi odlični pležuharji, s katerimi norijo po ribniških strminah.

Člani in članice smučarskega kluba Ribnica na Pohorju.

Stojijo od leve proti desni: Iztok Helbel, Matjaž Pušnik, Denis Prassnitz, Tonček Kotnik, Marjan Kovač, Stanko Zlatinek, Andreja Prassnitz, Tadej Garmut, Primož Sgerm, Gregor Slemenjak.

Srednja vrsta od leve proti desni: Darko Garmut, Zvonko Sgerm, Milan Ogrin, Mira Hudernik, Alijana Garmut.

Prednja vrsta od leve proti desni: Domen Helbel, Marija Sgerm, Sandrina Garmut.

Prijava

Spletno mesto www.sd-ribnicanapohorju.si uporablja piškote. S uporabo spletnega mesta soglašate s piškoti. Več o piškotih.

Soglašam