PRAZNOVANJE 40. LETNICE

PLEŽUH TEKMA 2015

PARALELNI SLALOM 2015

VELESLALOM ZA POKAL RIBNICE NA POHORJU 2015

Tradicionalni veleslalom za POKAL RIBNICE NA POHORJU je potekal na smučišču Ribnica. Vreme nam je bilo naklonjeno, da smo izpeljali odlično smučarsko tekmovanje. Hvala vsem sponzorjem za praktične nagrade in pa seveda vsem ki ste pomagali pri organizaciji in poteku prireditve.

TEČAJ SMUČANJA 2015

TRAVNATO NOGOMETNO IGRIŠČE

NK TISA  VETERANI so si v letu 2014 zadali zgraditi travnato igrišče za nogomet. To njim je uspelo pod njihovim vodjem Nenadom Laukom, in sicer v rekordnem času. V mesecu maju so bile ideje, v septembru pa ze dobiva igrišče zeleno barvo. HVALA VSEM KI STE FINANČNO, MATERIALNO, FIZIČNO TER Z MORALNO PODPORO  PRIPOMOGLI DO NOVE PRIDOBITVE V RIBNICI.

TURNIR ODBOJKA NA MIVKI RIBNICA 2014

ŽENSKA ODBOJKARSKA LIGA 2013/2014

VELESLALOM ZA POKAL RIBNICE 2014

TEČAJ SMUČANJA 2014

PARALELNI SLALOM ZA POKAL RIBNICE 2013

TEČAJ SMUČANJA 2013

Od 11.2. 2013 do 14. 2. 2013 je potekal na smučišču v Ribnici na Pohorju brezplačni tečaj smučanja za osnovnošolce OŠ Ribnica od 1. do 4. razreda v organizaciji SK Ribnica.

JERNEJEVA NEDELJA 2012

V nedeljo, 26. 12 2012, je v okviru Jernejeve nedelje v Ribnici na Pohorju potekalo predstavitev različnih društev. Predstavilo se je tudi naše društvo. Hvala vsem našim članom, ki so pomagali pri pripravah.

TURNIR V JOSIPDOLU

TURNIR V HUDEM KOTU

Naša ekipa KMN Ribnica je osvojila 1. mesto. ČESTITKE!

MEDOBČINSKI POKAL V MALEM NOGOMETU

TURNIR V ODBOJKI

ŠD Ribnica na Pohorju je organiziralo turnir v odbojki, ki je potekal v sklopu 12. občinskega praznika občine Ribnica na Pohorju. Ekipa ŠD Ribnica je osvojila 4. mesto.

ZIMSKE DEJAVNOSTI SMUČARSKEGA KLUBA

DRŽAVNO PRVENSTVO V SLALOMU 2011

Prijava

Spletno mesto www.sd-ribnicanapohorju.si uporablja piškote. S uporabo spletnega mesta soglašate s piškoti. Več o piškotih.

Soglašam